Oferta

  • Ekspres Aulika Focus TOP

    Ekspres Aulika Focus TOP

  • Ekspres Aulika Focus

    Ekspres Aulika Focus

Filarem naszej oferty jest usługa wynajmu ekspresów do kawy. Posiadamy urządzenia renomowanych producentów, zaopatrzone w nowe rozwiązania technologiczne. Stawiamy na wysokiej jakości sprzęt, który pozwala na przygotowanie idealnych napojów w miejscu pracy, w czasie spotkań biznesowych, czy w punkcie gastronomicznym. Dzierżawa tych markowych urządzeń może być dla wielu z Państwa bardzo praktycznym rozwiązaniem, przynoszącym liczne korzyści.

 

Dlaczego dzierżawa ekspresów do kawy się opłaca?

Nasza oferta wynajmu obejmuje nie tylko udostępnienie wysokiej klasy sprzętu, ale też zapewniamy darmowy serwis na okres 24 miesięcy, który wliczony jest już w cenę comiesięcznej opłaty. Korzystając z naszej oferty mają Państwo zagwarantowany leasing, w którym cena za urządzenie to tylko 1 zł. Decydującym się na wynajem proponowanego sprzętu gwarantujemy stałą cenę kawy oraz regularne dostawy, a także optymalny limit miesięczny kawy z naszej oferty. Pozyskujemy ją od najlepszych w branży dostawców, dzięki czemu zapewniamy zawsze świeży, bardzo aromatyczny produkt.

 

Dzierżawa ekspresów do kawy dla firm

Proponujemy naszą usługę przedsiębiorcom, którzy poszukują idealnego rozwiązania dla swojej firmy. Nasza atrakcyjna oferta pozwoli zaopatrzyć Państwa biuro w kompleksowe rozwiązanie w zakresie przygotowania kawy. Dostarczamy wysokiej klasy ekspresy oraz świeże ziarna – takie połączenie to przepis na idealny początek dnia dla Twoich pracowników. Z pewnością smak napoju przygotowanego na takiej bazie docenią także Państwa kontrahenci, odwiedzający siedzibę firmy.

 

Leasing ekspresów do kawy dla gastronomii

Niewielka kawiarenka, małe bistro, a nawet modny food track – do właścicieli takich punktów gastronomicznych także pragniemy dotrzeć z naszą propozycją. Oferujemy sprawny, łatwy w obsłudze sprzęt wraz z dostawą świeżo palonych ziaren. Takie rozwiązanie pozwala wprowadzić nową pozycję do menu, którą doceni wielu Państwa gości i to bez względu na porę dnia. Z pomocą naszego sprzętu w jedną chwilę, dzięki jednemu przyciskowi przyrządzicie cappuccino lub latte macchiato.

 

Wynajem ekspresów do kawy dla organizatorów eventów

Proponujemy leasing sprzętu nie tylko firmom oraz lokalom gastronomicznym, ale także tym podmiotom rynku B2B, gdzie ogromne znaczenie ma dobre pierwsze wrażenie. Aromatyczny napój z dobrych gatunkowo ziaren pozwala to osiągnąć. Właśnie dlatego naszą ofertę kierujemy również do organizatorów eventów, właścicieli sal konferencyjnych na wynajem, restauracji hotelowych, itp.